1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 43708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-06, 21:45   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
_itsme_
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 43708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-30, 18:36   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
To bardzo dobre wieści, pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 43708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-05-13, 22:21   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
Najważniejsze , że Tata czuje się dobrze. Oby takich dni było jak najwięcej i by Twój Tatuś jak najdłużej mógł cieszyć się życiem bez bólu. Cieszę się , że jednak dało się "coś" załatwić dalej. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję , że będziesz pisała już tylko o dobrych wieściach co tam u Was. Ściskam.
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 43708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-04-27, 20:32   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
sun napisał/a:
czytam, że tylko wycięcie przerzutów daje szansę na wyleczenie czy też znaczne przedłużenie życia.


Całkowite pozbycie się " gada " daje szansę na wyleczenie , wiesz o tym na pewno . A wtedy po usunięciu go trzeba mieć wiele wiele szczęścia by nie doszło do wznowy.

Dlatego bardzo dobrze , że już ustawiłaś konsultację z innym onkologiem przecież on może mieć zupełnie inne zdanie odnośnie dalszego postępowania z leczeniem Twojego Taty, prawda?

Pozdrawiam i czekam na kolejne wieści.
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 43708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-04-27, 19:38   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
Może skonsultuj te wyniki z jeszcze innym onkologiem niekoniecznie z tej samej placówki medycznej w której leczy się Tata,pozdrawiam
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 43708

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-27, 13:38   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
art73 napisał/a:
mam uczulenie na śmierć przez to paskudztwo, dusiłbym tego gada w nieskończoność i o wszem miałbym perwersyjną przyjemność z tego...

Ja też. Zbyt wielu wspaniałych ludzi zabrało już to choróbsko.
Zastanawiam się , czy istnieje szansa by za mojego życia powstał lek na każdego typu nowotwór i nieważne w jakim stopniu zaawansowania choroby .
Wybaczcie , że piszę w wątku merytorycznym jeśli to mocno rażący błąd proszę o usunięcie mojego postu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group